WwW.eGaLe.Tr.Cx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.eGaLe.Tr.Cx

WwW.eGale.Tr.Cx

AnasayfaAramaKayıt OlLatest imagesGiriş yap

bir worrior ve priest in aşkı :D

4 posters
YazarMesaj
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

bir worrior ve priest in aşkı :D Empty
MesajKonu: bir worrior ve priest in aşkı :D   bir worrior ve priest in aşkı :D Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 1:35 pm

Bir gün warrior'un biri bir Deruvish slotunda solo Deruvish dönerken, server'a ansızın giren bir lag yüzünden kilitlenir.. Hareket edemez. Ne bir healing potion'u ne de bir mana potion'u basabilir.. Kadere bakın ki partyde bulunan tek oyuncu, yani warrior'un sevgilisi olan healer/rezzer da lag denen illetin esiri olmuş, kımıldayamaz bir şekilde şunları söylemeye başlamış:
1
2
3
4
Tam 5 diyeceği sırada lag kalkmış ve priest, sevgilisi warrior'un yerde cansız bir şekilde yattığını görmüş..
Hemen sevgilisinin elinden tutup kaldırmak gelmiş içinden.. Hem de 30 taşa.. Dile kolay 30 taş..
Ama olmamış..

Daha önce priest sevgilisi ona defalarca 30 yaşam taşı verdiği halde,o bunu kabul edememiş, yedirememiş gururuna ve almamış yaşam taşlarını..
Çünkü o warrior fakir ama gururlu bir gençmiş..

Fakir warrior çok zor bir kararın eşiğine gelmiş. Ya OK diyip bütün bir gününü feda edecekti ya da bu server'dan sonuna kadar gidecekti..
Ama o bunu yapamazdı.. Çünkü sevdiği priest her akşam sadece onun için gelirmiş Deruvish ve Apostle slotlarına taa Luferson köyünden..

Mecburen OK demek zorunda kalmış.. Ve ağzından şu sözler dökülmüş..

Ceza mı bu?
Çektiğim çile mi?
Yıllardır kaybettiğim ex bitmeyecek mi?

Sevmesen de beni özledim rezzini
Git desem de yine gitmesen..
Yıllardır kaybettiğim bu ex'i ve vakti
Nasıl kazanacağım bi bilsem

Rezzer'im benim.. Priest sevgilim..
Rezzer'im benim.. Priest sevgilim..

Söyle senden başka kimim war benimmmmm

lol! lol! lol!
http://egale.tr.cx/
MeVT-i MeCeLLe
eGale Rapper
eGale Rapper
MeVT-i MeCeLLe

MesajKonu: Geri: bir worrior ve priest in aşkı :D   bir worrior ve priest in aşkı :D Icon_minitimeC.tesi Nis. 21, 2007 10:02 am

Benimde knight'a wariror'um vardı 57 lwl'e kadar kastım ama hiç sewgilim olmadı lol! Artık oynamıoyorum... Paylaşım için saol
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

MesajKonu: Geri: bir worrior ve priest in aşkı :D   bir worrior ve priest in aşkı :D Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 5:55 pm

haha olum ben bunu bir yerde daha okummuştum ama yinede paylaşımın için tşk ler...knighta hakkında şeyler koyabiliyormuyuz bu bölüme eğer koyabiliyorsak bende istemediğiniz kadar bunlardan var hatta birini kendim video çekerek yaptım Very Happy
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

MesajKonu: Geri: bir worrior ve priest in aşkı :D   bir worrior ve priest in aşkı :D Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 1:07 pm

alıntıydı zaten koyabiliyoruz tabi benim koyduğum aşk la ilgili lol!
sende yerli yerine koyarsan neden olmasın Very Happy
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

MesajKonu: Geri: bir worrior ve priest in aşkı :D   bir worrior ve priest in aşkı :D Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2007 7:47 pm

Banamı öğretiyon lennnn Very Happy ok koyarım bende belki Razz
sempaty
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
sempaty

MesajKonu: Geri: bir worrior ve priest in aşkı :D   bir worrior ve priest in aşkı :D Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 10:17 pm

arkadaşlar bence sevgililerinize seviyorumu aniden söyleyin bayılmaz merak etmeyin

ak mehmet kasko

made in mehmet

bir worrior ve priest in aşkı :D
1 sayfadaki 1 sayfası