WwW.eGaLe.Tr.Cx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.eGaLe.Tr.Cx

WwW.eGale.Tr.Cx

AnasayfaAramaKayıt OlLatest imagesGiriş yap

mevt-i mecelle biyografi

+5
ÖnDeRrR
Mustafa
_*_*AyQut*_*_
music_lowe
MeVT-i MeCeLLe
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
MeVT-i MeCeLLe
eGale Rapper
eGale Rapper
MeVT-i MeCeLLe

mevt-i mecelle biyografi Empty
MesajKonu: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 10:21 pm

ADI
BURAK

SOYADI
ERDEM

RAP DÜNYASINDAKİ ADI
MEVT-İ MECELLE

DOĞUM TARİHİ
20/08/92

DOĞUM YERİ
BEYOĞLU

MEMLEKETİ
SAMSUN/TERME

MESLEK
ÖĞRENCİ

OKULU
ÖZEL BİLTEK KOLEJİ

ÖĞRENİM DURUMU
LİSE

EN SEVDİĞİ RAPPERLAR
UNDERGRUONDA’Kİ RAPPERLAR

EN SEVDİĞİ RAP GRUBU
İSTANBUL ATTACK,KUVVETMİRA

RAP’E İLK BAŞLANGIÇ
1998

İLK DİNLEDİĞİ RAP ŞARKISI
SAGOPA KAJMER (SÖZLERİM SİLAHIM)

BECERILERİ
SCRACTH,BREAK DANCE

EN SEVDİĞİ DJ'LER
Q-bert,mixmaster mike,mike boo,ricrukka,pfl,d-styles,dj flare,dj shadow,toadstyle,ned hoddigs,craze,a-trak

EN SEVDİĞİ YEMEK
MAKARNA,PİZAA,PİLAV,TÜRK MUTFAĞINDAN HERŞEYİ SEVER

EN SEVDİĞİ İÇECEK
SU
http://egale.tr.cx/
music_lowe
Rapper Kıdemli Üye
Rapper Kıdemli Üye
music_lowe

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeC.tesi Mart 31, 2007 10:23 pm

hahahaha rape 6 yaşında başlamış hehehehehe Very Happy Very Happy
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 6:03 pm

undergraund daki bütün rapper lar diosun da ceza yı sevmiosun nası oluo
MeVT-i MeCeLLe
eGale Rapper
eGale Rapper
MeVT-i MeCeLLe

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 6:14 pm

Ceza'yı sevmiyiorum Hatta nefret ediyorum bu arada ceza undergruond'a deil bunu sende biliyosun... overgruond o sayqılarımla Cool
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 6:16 pm

ei de sen bunun aynısını öbür sitedede yazmıştın o zmn ceza undergraund dan çıkmamıştı önemli diil herkes hata yapar Wink
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 3:56 pm

Burak çok iyi çocuktur...Tam 8 senedir arkadaşız ayrıyetten hemşeriyiz...pek bi yamuğunu görmedik ama öle işte Wink bide şu en sevdiği içecek olayını kaldırsak aklıma METRO CİTY geliyoooo lol! bu arada sen break dance yapıyomuydun Neutral bi dahaki size geldiğimde yaparsın

Not:Metro city olayını merak edenler pm atabilir Wink
Cool
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 3:08 pm

ben mustafanın bana anlattığı metro city olayından sora ve benim başımdan geçen olaylardan sonra şu dersi çıkarıyom:
BURAGH IN YANINDA SU İÇMEYİN!!! Very Happy

En son tarafından Ptsi Nis. 16, 2007 4:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 7:40 pm

aferin aykut bu ders acayip hoşuma gitti valla insanın sağlığı tehlikeye giriyor bea Very Happy Very Happy adamda dğuştan bi şeylik var anladınız siz onu Very Happy
suwari
Misafir

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 8:16 pm

98den beri rap dinliosn ama sagopa+ceza Very Happy Very Happy
bu aralar ceza'yı da bıraktın ama ceza'yla sago'yu karşılaştırmak imkansız! 2'side rapin en iyi temsilcileri.....saten 2sinin arasındaki küskünlük bu karşılaştırmalardan oldu.

HEP SİZİN YÜZÜNÜZDEN! Very Happy Very Happy What a Face king lol!
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 8:26 pm

bak işte bunu doğru söledin doğru söze yorum yok... katılıyorum sana suwari Neutral
MeVT-i MeCeLLe
eGale Rapper
eGale Rapper
MeVT-i MeCeLLe

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 10:42 am

suwari demiş ki:
bu aralar ceza'yı da bıraktın ama ceza'yla sago'yu karşılaştırmak imkansız! 2'side rapin en iyi temsilcileri.....saten 2sinin arasındaki küskünlük bu karşılaştırmalardan oldu.

Benim bildiğim kadarıyla ve aldığım bilgilere dayanarak bu olaya cevap weriyorum ceza mürekkep doldurdum şarkısında kolereya laf atınca sagopa 20 dk lık bı diss cıkardı ceza'ya ve ceza gittikçe özenti olmaya Başladı... yani bızım gibi dinleyiceler yada mc'ler onları bu hale getirmedi sayqılar....
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 2:59 pm

Olsun dostum rapte ayrım olmaz şimdi senin yaptığın cezaya laf atmak aynısını sagoyada yapıolar rap içten çöküyor buna ne dersin ??
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 4:50 pm

mevt-i mecelle demiş ki:
suwari demiş ki:

Benim bildiğim kadarıyla ve aldığım bilgilere dayanarak bu olaya cevap weriyorum ceza mürekkep doldurdum şarkısında kolereya laf atınca sagopa 20 dk lık bı diss cıkardı ceza'ya ve ceza gittikçe özenti olmaya Başladı... yani bızım gibi dinleyiceler yada mc'ler onları bu hale getirmedi sayqılar....

bi konuya değinecem ceza koleraya laf atıo die sagopa nın ceza ya diss mi atması lazım kolera kendini savunamıo mu saçmalıa bah yaw cheers lol!

ve sana katılıyorum mustafa ben hiç sagoya laf atıommu Very Happy
MeVT-i MeCeLLe
eGale Rapper
eGale Rapper
MeVT-i MeCeLLe

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 8:49 pm

İlk olarak ben Ceza'ya laf atmadım sadece yürüdüğü yolu söyledim ve öyle laf atmak gibi bi amacım yok olsaydı diss atardım!! Smile 2. AyQut senin karına laf atsalar sen karşılık vermezmisin ve ceza'ya atılan o 23 dk'lık diss'de kolera da var...Kendini sago'nun yerine koy o kadar yardım et arkadaşına adamın albumunu sen yap sonra gelsin senin karına laf atsın ???

not:Ceza'nın medcezir Albünün prodüktörlüğü,beatleri,sözleri bütün hepsini sagopa kajmer yapmıştır... Bunları bilerek konuşursak sevinirim Twisted Evil
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 3:52 pm

mevt-i mecelle demiş ki:
İlk olarak ben Ceza'ya laf atmadım sadece yürüdüğü yolu söyledim ve öyle laf atmak gibi bi amacım yok olsaydı diss atardım!! Smile 2. AyQut senin karına laf atsalar sen karşılık vermezmisin ve ceza'ya atılan o 23 dk'lık diss'de kolera da var...Kendini sago'nun yerine koy o kadar yardım et arkadaşına adamın albumunu sen yap sonra gelsin senin karına laf atsın ???

not:Ceza'nın medcezir Albünün prodüktörlüğü,beatleri,sözleri bütün hepsini sagopa kajmer yapmıştır... Bunları bilerek konuşursak sevinirim Twisted Evil

tmm karıma laf atsalar cvp verirdim de bişe demioki megaloman felan dio lolipop kısmı var Very Happy tmm ona bişe demiom ayrıca sagonun ceza ya attığı diss i dinlemediğim için koleranın da olduğunu bilmiodum Very Happy

hem ben ceza nın durup dururken laf atıcağına inanmıom onlarında yaptığı bişe vardır yoksa adam manyakmı dediğin gibi baya ii arkadaşlarmış adam onun prodüktörlüğünü yapmış felan sayqılar affraid affraid affraid
ÖnDeRrR
eGale Rapper
eGale Rapper
ÖnDeRrR

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 5:16 pm

arkadaşlar şimdi kendi aranızda tartışmayın herkes herkesi sevmek zorunda değil ama saygı göstermek zorunda bi yerde
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 7:55 pm

doğrudur katılıom ben sagopanın ve koleranın yaptığı rap e saygı duyuyorum (burağa bi kaç kere sagopanın şarkısını duyduğumda bööööüğght diye iğrenç bi sesi dile getirsemde son derece saygı duyarım Very Happy (kimse alınmasın)) Very Happy
shecker
Rapper üye
Rapper üye
shecker

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 11:34 am

KANKAMIN Bİ BECERİSİDE WARDR KIZ TAWLAMK KMSEYE BU KONUDA ONA TOZ KONDRAMZ METRO CITY OLAYINIDA ÖĞRENDM BURAKTAN BEKLENN BİŞİ NORMAL Very Happy
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimePaz Nis. 22, 2007 5:50 pm

pınar sen yanlış anlamışsın yada burak yanlış anlatmış orasını siz kararlaştırın artık ama orada burak püskürtmüyor ben püskürtüyorum Very Happy ama hep burağın suçu çünkü o konuşuyor Very Happy
PeRVeRTeDBoY
eGale Rapper
eGale Rapper
PeRVeRTeDBoY

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 8:32 pm

ne püskürtmeymiş be kardeşim:D olay yarattı walla:D Very Happy
ÖnDeRrR
eGale Rapper
eGale Rapper
ÖnDeRrR

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2007 12:55 pm

burak senle tanıştığıma memnun oldum beklediğimden daha da sıcak kanlıymışşsın
Duygu
Rapper üye
Rapper üye
Duygu

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2007 10:04 pm

Burakkk :p Razz sen bnm bu ifademe çok zor alştın ama şuNu Burdan Söylemek istiyorum.TAm Bİ Çılgınsın Very Happy We kardeşim gibi Swiyorum senide Very Happy Ama nolur yazık sizede ya Ezberliyosunuz şarkı sözlerini walla üzülüyorum sizeee Very Happy:D:D:D:
music_lowe
Rapper Kıdemli Üye
Rapper Kıdemli Üye
music_lowe

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeCuma Nis. 27, 2007 6:55 pm

Walla bunları bi gayretle ezberliolar ders kitabından 1 cümle okusan aklında kalmaz =)) Very Happy Very Happy
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeCuma Nis. 27, 2007 8:11 pm

ilerde inş. ünlü olursak hatırlatcaz size bu sözlerinizi unutmayın sakın Very Happy
PeRVeRTeDBoY
eGale Rapper
eGale Rapper
PeRVeRTeDBoY

MesajKonu: Geri: mevt-i mecelle biyografi   mevt-i mecelle biyografi Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 5:13 pm

çok iyi bir adamdır senin gibi bir dostum olduğu için iftihar ediyorum kardeş huzur seninle olsun

mevt-i mecelle biyografi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Synthesis BiyogRafi
» @yQut biyografi
» mode xl biyografi
» kolera biyografi
» akon biyografi