WwW.eGaLe.Tr.Cx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.eGaLe.Tr.Cx

WwW.eGale.Tr.Cx

AnasayfaAramaKayıt OlLatest imagesGiriş yap

HeR TeLDeN

+3
MeVT-i MeCeLLe
corpse???
Mustafa
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 2:21 pm

hey dostum burak ara sıra uğra siteye ya.. site benimmi seninmi Smile kimsecikler yok sinek avlıyoruz.. bu gidişle sinek deil ben seni avlayacam çağırdın beni buraya konuştuğun yok... Very Happy bide şu radyoda sorun mu var ne çalmıoo bi tamirci çağır... lol!
corpse???
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
corpse???

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 2:23 pm

EWT HAKKATEN CALMIO BI EL ATIN Smile
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 2:24 pm

Adam site yapmış sonrada salmış çayıra oh suyundanda koy...
MeVT-i MeCeLLe
eGale Rapper
eGale Rapper
MeVT-i MeCeLLe

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 2:36 pm

Sorunu hallederiz Bizim işimiz sadece site deil arkadaşlar beatler,featler,miclar,mixler yani ugrasıoz elimden geldiğincede siteye bakıyorum sayqılarımla
http://egale.tr.cx/
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 2:40 pm

vay vay kimler gelmiş kimler buraya uğrarmıydınız siz...

En son tarafından C.tesi Nis. 14, 2007 3:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 2:54 pm

onu yapsa yapsa başkan yapar buragh anlamaz bide understation olursa sevinirim Very Happy
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeC.tesi Nis. 14, 2007 3:08 pm

haha burak bunun altında kalma bence anladın sen onu Very Happy tutum seni aykut devammmmm Very Happy ya bu arada berkay siteye giriyormu???
MeVT-i MeCeLLe
eGale Rapper
eGale Rapper
MeVT-i MeCeLLe

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 9:29 am

Biz bu siteyi Birbirimizle atışalım diye açmadık... bildiğimiz öğrendiğimiz raple ilgili paylaşım yapalım ve rap'i yaymak için açtık

Lafa gelince sen merak etme musty AyQut alt katta oturuo nası olsa... Berkay nam-ı diğer Pervertedboy Siteye takılıo merak etme onun grupla ilgili büyük işleri var Track,beat Fln Very Happy Twisted Evil
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimePaz Nis. 15, 2007 2:55 pm

sadece takılıyorum dostum bende biliyorum sitenin ne olduğunu ayquta bişiy yap vururum seni bak peşin peşin söleyem Very Happy
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 4:34 pm

bişiy yap derken ne gibi Very Happy Shocked
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 4:54 pm

her türlü fiziki kimyasal ruhsal Laughing Laughing
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 5:34 pm

yok belki fiziki olur oda biraz zor ama öbürlerini yapamaz dayanıklıyımdır scratch Very Happy lol!
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 5:38 pm

olsun canem sen yinede bil arkandayım her türlü Cool ...bu arada paylaşım için tşkler yazmıom daha hepsine yazana kadar ooo ben şimdi toptan burada yazayım..HERKEZİN PAYLAŞIMLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM....dahada yok Very Happy
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 7:23 pm

ya ben pc ye Vistayı kurdumda ara sıra uğrarım artık Vistayı çözene kadar kusuruma bakmazsınız artıkın Sad BURAK BAK SANADA SÖLEYEM BURADAN SONRA DEMEDİ DEME...
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 7:29 pm

bişe olmaz önemli diil Very Happy varlığın yeter de vista için bişe diycem kazık program lan o nie diycen şimdi cvp veriom Very Happy bi gün dershaneye giderken ( önder reklam yapmıom başkaları gibi sen anladın onu Very Happy ) otobüste önderle oturuoduk böle liseli bi grup öğrenci bindi otobüse konuşurlarken duydum vista orjinal oyun istio falan dedi bilgin olsun dedim Very Happy
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 7:36 pm

yok kardeşim benim öle bi uydurma yok bildiğim kadarıyla sadece eski oyunlardan bazılarını desteklemiyor.. neden diyecek olursan adı üstünde eski yani Very Happy .. bide farkındaysan vistanın bir çok bölümü var benimki ultimate (yazılışını bilmiom lol! )türkçe yani son çıkanı vista pro...ben yükliyecem şimdi gelişmeleri sana canlı canlı aktarırım...( bu arada lanlı lunlu konuşma harbi tip olurum...)
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 7:39 pm

he bak bi olay var bunda crack sorunu var 3 gün içinde vistayı güncellemen gerek yani orjinali gerekiyor bizim korsan ordumuz saolsun onunda yolunu bulmuşlar...crack'ini çıkartmışlar...normalde windows xpnin güncelleme süresi 30 gündü bunda 3'e düşürmüşler...
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 7:40 pm

ultimate de sorun yok doğru sölemişin lan da samimiyetten çıktı ağzımdan Very Happy dediğin doğru olabilir o oyunları desteklemiio olabilir bi bilgim yok teknosada gördüm tanıtım yapıolardı kullandım biras karı vardı bak istiosan dedi bende bak tım güzel baya masa üstü hareketli falan xp dede oluo ama o daha dandik
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeÇarş. Nis. 18, 2007 7:42 pm

o da güzelmiş neyse sen format at bakalım güzelse deyim bubama alsın bizde yüklerik Very Happy
ÖnDeRrR
eGale Rapper
eGale Rapper
ÖnDeRrR

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimePerş. Nis. 19, 2007 12:10 pm

oooo burda sohpet koyu sanırım
ÖnDeRrR
eGale Rapper
eGale Rapper
ÖnDeRrR

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 3:06 pm

ben anladım aykut onu.beyler bu arada sitenin 31 üyesi oldu 1.liğe koşar adımlarla ilerliyoruz rap dünyası! açılın BOYSOFPESİMİST geliyooooooo.
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 6:47 pm

Lem aykut bırak vistayı alma ben aldım anakartın cd sini okumadı :Dxp için hazırlanmış cd yaklaşık 5 saat uğrastım...sonra sinirlendim tekrar yükledim xp yi Neutral
MeVT-i MeCeLLe
eGale Rapper
eGale Rapper
MeVT-i MeCeLLe

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 7:03 pm

Beyler soylesıne bızım akrabada windows vista home basic war hemde en orjinalınden adamlar cd sıne bıle ozen gostermısler ya...turuncu bakınca kör oluon ole bişe aykut ben alcam sana werırım

bu arada mustafa laaannnnnnn lol! lol! lol! Very Happy
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeCuma Nis. 20, 2007 7:18 pm

Olum benim anakartın cd si xp home ve professional için yapılmış...Vistadada çalışmadı ve ek olarak sana bişiy söleyeyim home falan yükleme direk ultimate yükle ki bende vardı cd hemde benim cd de bütün sürümleri vardı...3 gün içindede güncellemen grk onunda crack'i vardı bana hava yapma bi başlarım şimdi bişiyler saymaya fos kalırsın Very Happy Laughing
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

HeR TeLDeN Empty
MesajKonu: Geri: HeR TeLDeN   HeR TeLDeN Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2007 1:45 pm

ya en ii si xp ne güzel sistem yaw uğraşamam vistayla falan Very Happy lol!

HeR TeLDeN
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki