WwW.eGaLe.Tr.Cx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.eGaLe.Tr.Cx

WwW.eGale.Tr.Cx

AnasayfaAramaKayıt OlLatest imagesGiriş yap

FIKRALAR

YazarMesaj
ÖnDeRrR
eGale Rapper
eGale Rapper
ÖnDeRrR

FIKRALAR Empty
MesajKonu: FIKRALAR   FIKRALAR Icon_minitimeÇarş. Mayıs 30, 2007 10:51 am

OTOBÜS

Doktorlar akıl hastahanesinin duvarına bir otobüs resmi çizmişler. "Hadi otobüse binin"
demişler.

Deliler otobüse binmeye başlamışlar. Bir deli binmemiş doktorlar; "Neden sen binmedin?" diye sormuşlar. O da; "Çok kalabalık taksiyle gidicem"
demiş.

SARHOŞUN BİRİ

Durakta kalan son otobüsün harekat saati de gelmiş. Tam hareket etmek üzereyken son yolcu da binmiş içeri.

Adam müthiş şekilde içkiliymiş ve kapı önündeyken daha başlamış söylenmeye "ulan hepinizin ağzına s*çarım, sadece su beyaz takım elbiseli hariç!!!" diye.

Tabii herkesi bir öfke almış, ama kendilerini teselli etmişler ne de olsa sarhoş adam diye... Derken yine adam "hepinizin ağzına ....!" demiş.

Bu sefer takım elbiseli adam da dayanamamış ve "iyi de be kardeşim, herkesin ağzına yaptın, niye beni ayırdın?" deyince, sarhoş da sallana sallana şöyle cevaplamış:

- Seni "peçete" olarak kullanacağım da ondan...

SALAK ERLER

İki çavuş iddaya girer hangimizin eri daha salak diye. İlk çavuş erini çağırır ve der ki:

- Oğlum al şu 10 milyonu git bana bir araaba al.

Er; "Baaaşüstüne çavuşum" der ve gider.

İkinci çavuş çağırır erini:
- Olum git bak bakayım ben evdemiyim.

Er; "Baaşüstüne çavuşum" der çıkar.

Bu iki salak er çarşıda karşılaşırlar ve erlerden biri:

- Yahu bende bir çavuş var o kadar salak ki bana para verdi git bana araba al diye lan keriz bugün pazar arabayı nerden bulayım!?

Diğer er:
- Yahu benim ki daha salak! Yok gidip kendisi evde miymiş değil miymiş diye bakacakmışım! Be ey lavuk; yanında koskaca askeriyenin telefonu var evi arada sorsana!!!

LAZER YAZICI

Komutan emir erini çağırmış:
- Bana çabuk bir lazer yazıcı bul getir.

- Emredersin komutanım.

Bir saat sonra emir eri yanında başka bir er ile gelmiş.

- Lazer yazıcıyı getirdim komutanım.

- Hani nerde lan?

- Komutanım bu arkadaş laz bir erdir ve bizim bölükte yazıcıdır!

FIKRALAR
1 sayfadaki 1 sayfası