WwW.eGaLe.Tr.Cx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.eGaLe.Tr.Cx

WwW.eGale.Tr.Cx

AnasayfaAramaKayıt OlLatest imagesGiriş yap

SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!!

+2
MeVT-i MeCeLLe
_*_*AyQut*_*_
6 posters
YazarMesaj
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!! Empty
MesajKonu: SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!!   SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!! Icon_minitimeSalı Nis. 03, 2007 7:52 pm

Lütfen bunu sonuna kadar okuyun!!!

Lise 1. sınıf ingilizce dersinde yanımda bir kız oturuyordu

onun için "benim en iyi arkadaşım" diyordum... Ama ben onun ipek

gibi saçlarına bakıp onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana

benim ona baktığım gözle bakmıyordu, bunu biliyordum, dersten sonra kalktı

we yine o gün sınıfta olmadığı için o günün notlarını istedi.

Ona notları werirken bana teşekkür etti we yanağımdan öptü. Onu sadece

arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok sewiyordum ama söyleyemiyordum.

Nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Lise 2. sınıf...

Telefonum çaldı, arayan oyudu we ağlıyordu, bana aşkın nasıl kalbini kırdığını anlattı,

beni ewine çağırdı, yalnız kalmak istemediğini söyledi, bende tabiki gittim.

Koltuğa yanına oturdum, güzel gözlerine bakmaya başladım we onun benim olmasını diledim,

2 saat sonra Drew Barrymore un bir filmi başladı we onu izledik. Filmi izledikten sonra

uyumaya karar werdi, bana herşey için teşekkür etti we yanağımdan öptü.

Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok sewiyordum ama

söyleyemiyordum, nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Son sınıf...

Mezuniyet balosundan bir gün önce yanıma geldi we çıktığım çocuk hasta we partiye

gelemeyecek dedi, benimde çıktığım biri yoktu we 7. sınıfta birbirimize söz wermiştik

eğer çıktığımız biri olmazsa partilere beraber gidecektik, "en iyi arkadaş" olarak.

We partiye birlikte gittik, o akşam çok güzeldi, herşey yolunda gitti, partiden sonra

onu ewinin kapısına kadar bıraktım, kapının önünde ona baktım o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek baktı.

Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle nakmıyordu bunu biliyordum, bana

"hayatımın en güzel zamanını geçirdiğini" söyledi we yanağımdan öptü . Onu sadece arkadaş olarak itemediğimi bilmesini istiyordum,

onu çok sewiyordum ama söyleyemiyordum, nedenini bilmiyorum amaçok utanıyordum...

Günler, hafatalar, aylar geçti we mezuniyet günü geldi çattı...

Sürekli onu izledim, onun mükemmel wücudunu seyrettim. Diplomasını almak için sahneye çıkarken sanki hawada süzülen

bir melek gibiydi. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyorumdum.

Herkes ewine gitmeden önce yanıma geldi we ağlayarak bana sarıldı sonra başını omzuma koydu we " sen benim en iyi arkadaşımsın teşekkürler"

deyip yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok sewiyordum ama söyleyemiyordum

nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Aradan yıllar geççti. Bir kilisedeyim we o kızın nikahını izliyorum... Ewet artık ewleniyordu, onun, "ewet kabul ediyorum"

demesini, yeni hayatına girmesini izledim, başka bir adamla ewli olarak. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle

bakmıyordu bunu biliyordum. Yeni hayatına girmeden önce yanıma geldi we"nikahıma geldiğin için teşekkürler" deyip yanağımdan öptü.

Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilemsini istiyordum, onu çok sewiyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama

çok utanıyordum...

Yıllar ço çabuk geçti... Şuan benim bir zamanlar en iyi arkadaşım olan kızın tabutuna bakıyorum, eşyaları toplanırken lise yıllarında

yazdığı günlüğü oratya çıktı... Hemen günlüüğünü aldım we günlükte okudum satırlar şöyleydi...

"""Onun gözlerine bakarak onun benim olmasını diledim... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Onu sadece ARKADAŞ OLARAK

İSTEMEDİĞİMİ BİLMESİNİ İSTİYORDUM, onu çok sewiyordum ama söyleyemiyordum, nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum... keşke bana bir kez

sewdiğini söyleseydi..."""

!!!"""BÖYLE KAYBETMEKTENSE SEWDİĞİNİZİ SÖYLEYEREK KAYBEDİN"""!!!
http://egale.tr.cx/
MeVT-i MeCeLLe
eGale Rapper
eGale Rapper
MeVT-i MeCeLLe

MesajKonu: Geri: SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!!   SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 4:26 pm

İlk olarak AyQut sen Aşk meşk ilgilenirmiydin yaw... Olaya gelince ben o kadar sevcem o kadar olay yaşıycam sevdiğimi sölerdim... Ama bu olay gercekse adama üzüldüm Twisted Evil
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

MesajKonu: Geri: SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!!   SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!! Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2007 9:31 pm

yok yaw ilgilenmem hatta yanından dahi geçmem ama baktım böle bi bölüm var aklıma bu yazı geldi copy paste yaptım Wink
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

MesajKonu: Geri: SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!!   SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!! Icon_minitimeSalı Nis. 10, 2007 4:13 pm

Sad ne diyebilirimki bende çok utangacım hemde çok ama böle bişiy olsa ben yaşayamazdım kaldıramazdım Neutral onun yüzünden bende katılıyorum aykut teşekkürler dostum paylaştığın için
_*_*AyQut*_*_
eGale Rapper
eGale Rapper
_*_*AyQut*_*_

MesajKonu: Geri: SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!!   SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!! Icon_minitimePtsi Nis. 16, 2007 5:19 pm

bişiy diil elime böle yazılar geçtikçe ekliycem Very Happy
Mustafa
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
Mustafa

MesajKonu: Geri: SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!!   SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!! Icon_minitimeSalı Nis. 17, 2007 5:12 pm

yürü ben AyQut kim tutar seni at böle yazılar oldukça bende buradan alayım arklara atayım lol!
beterböjek
Rapper üye
Rapper üye
beterböjek

MesajKonu: Geri: SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!!   SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!! Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 5:48 pm

yzık ikisine de yaff.. bn olsm söylrdim o kdr kndimi mahvtmzdim Rolling Eyes
ÖnDeRrR
eGale Rapper
eGale Rapper
ÖnDeRrR

MesajKonu: Geri: SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!!   SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2007 11:04 pm

bende normalde böle uzun yazıların bir satırını bile okumam ve geçerim ama bunu acayip okudum ve gerçekten etkilendim...
yesimmmm
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
yesimmmm

MesajKonu: Geri: SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!!   SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!! Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 5:43 pm

:lol:AYNEN NDER BENDE PEK İLGİLENMEM BÖLE UZUN YAZILARLA AMA AYQUT ELİNE SAĞLIK GÜSEL Bİ YAZI YAW BEN SEWSEM HEMEN BELLİ EDERİM NE GEREK VAR BU KADAR KENDİNİ HARAP ETMEYE DİMMİQuestion Exclamation NEYSE PAYLAŞIM İÇİN SAOLLL:lol:

SÖYLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN!!!
1 sayfadaki 1 sayfası