WwW.eGaLe.Tr.Cx
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WwW.eGaLe.Tr.Cx

WwW.eGale.Tr.Cx

AnasayfaAramaKayıt OlLatest imagesGiriş yap

seni seviyorum

3 posters
YazarMesaj
ÖnDeRrR
eGale Rapper
eGale Rapper
ÖnDeRrR

seni seviyorum Empty
MesajKonu: seni seviyorum   seni seviyorum Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2007 11:18 pm

bende bi zamanlar aşıktım ve bu gibi şeyler yazıyordum sevdiğim kız için ve hayatımda birtek onu sevmiştim oda beni kalbimden vurdu.

Kimi erkeğe zor gelir o iki sihirli kelimeyi söylemek o karşında yokken seni seviyorum diye haykırması kolaydır ama o karşına geçince işin uzaktan göründüğù gibi olmadığı anlaşılır o an bittiğin andır kendince dilin tutulur
konuşamazsın kör olur gözlerin ondan başkasını göremezsin
en önemlisi kalbin durur nefes alamazsın o an bittiğin andır o an öldüğün andır kendince...

Baksam o güzel gözlerine kaybolsam o yeşil gözlerinde
güneşin doğduğu yerde kaybolsam o yeşil gözlerinde
ağaçların altında otursak seninle gôzlerim gözlerinde kitlense yine baksam güzel gözlerine kaybolsam o yeşil gözlerinde.
MeVT-i MeCeLLe
eGale Rapper
eGale Rapper
MeVT-i MeCeLLe

seni seviyorum Empty
MesajKonu: Geri: seni seviyorum   seni seviyorum Icon_minitimeC.tesi Mayıs 19, 2007 8:20 am

Haklısın önder Aynısı banada oluodu ama her kızda deil tabikide....Birini çok seversem onu söylemek zor oluyodu ama sonra sölerdim...Neseki şimdi öyle bi derdimiz yok Very Happy
http://egale.tr.cx/
yesimmmm
Rapper Paylaşımcı
Rapper Paylaşımcı
yesimmmm

seni seviyorum Empty
MesajKonu: Geri: seni seviyorum   seni seviyorum Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 5:45 pm

VALLA ÖÖNDER SEN BAYA DERTLİSİN BEA KARDEŞİM AMA BENDE BİRİSİNİ SEWERSEM HEMEN BELLİ EDERİM EĞER O BANA SÖLEMEKTE ÇEKİNMİYOS ABENDE ÇEKİNMEM SÖLERİMM PAYLAŞIM İÇİN SAOL ÖNDER;) Laughing

seni seviyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir Tek Seni Unutamam